Tanrı’nın Doğum Günü Kişisel Devrim Kartları Kullanıcı Yorumları

KDK’larımı hemen gittim aldım. buRAK sen ne yapmışın… hemen okudum nasil kulanilacagini… ve başladım ..dakka 1 gol 1 şaftım kaydı ..amiyane olmasın ama inan öle oldum..kesinlikle bu kartlar yukardakilerin sölemi…bir daha açtım ..bir daha..inanilmaz..mucize yaşattın kızım ile bana..kızım daha 16 yasinda ama o gece büyüttün sen…kizim yarın okula bambaska biri olarak ve herseyden önemlisi karar vermiş olarak gidecek…

Konu: Şaşkınım Tarih: 19.10.2008

TDG ile geçen sene tanıştık.(eşim ve ben)bizim beynimize yüreğimize öylesine sindi ki işte bu dedik! Canina ruhuna sağlık. Bu arada KDK’ları merakla bekledim. Eşim bugün getirdi. Odaklandiğim soruya aldığım cevap karşısında kalakaldım. Eşimle paylaşınca o da denedi. Sorusunu sordu cevabı aldı sonra yine denemek istedi, kartları karıştırdık ve ne oldu dersin? Gene aynı kartlar gelmez mi? Bunun olmasinin 6800 kusürda bir olacağini söyleyince ben, gene aynı soruya odaklanmıştım demez mi??????? Resmen dumur oldum kaldım. Verilen mesajlar bu kadar mı cevap olur, en azindan bizim için. Şaşkınım, mutluyum. İyiki bu yola çıkmışşsın varlığına ruhuna sağlık kardeşim.

Konu: Şoktayız Tarih: 10.10.2008

Biz 2 gündür şoktayız buRAK’çım…Eşim ile Cumartesi sabahı kartlar elimize ulaştığı andan itibaren dışarıya çıkamadık…Bu kartlar süper çalışıyor…Tüm samimiyetimlem. Ürperdik, ağladık, sımsıcak gülümsedik birbirimize, Dona’ya ve Sana… Bu kartlar, Tanrı’nın doğum günü’nden sonra bir daha yepyeni ufukları görmemize vesile oldu kardeşim.Ve daha yapacağımız nice keşiflerde yanıbaşımızda olacaklar, hissediyorum…

Konu: Kartlarım Tarih: 19.10.2008

Kartlarimi aldim, 4 kutunun birini hediye ettim, diger ikisini de gozume kestirdigim dostlarima hediye edecegim. 3 kere kullandım, ilkinde urperdim, digerleri uzerinde dusunuyorum…Icim rahatliyor sitenizi okudukca, kitabinizi (TDG)zaten gozyaslari ve coskuyla okudum…Ilki tadimlikti, 2. sefer daha bir sindirerek okuyacagim.Bir yandan da guzel bir tercumeyle Kur’an edindim.Onu da yavas yavas okuyorum.Hic bir zaman yalniz olmadigimi cok kuvvetle hissediyordum, ama simdi gercekten bunu biliyorum.Sanki kulaklarim tikaliymis ve esneyip acmisim gibi, sanki burnum tikanmis ve iyilesip acilmis gibi, sanki gozum kapanmis ve sonradan acilmis gibi…Elhamdullillah hayvanimi ise tekrar tekrar okudum,okuyorum…Hayatima dokundunuz…Hersey icin tesekkurler. Sevgiyle kalin.

Konu: Yargılayamaz Tarih: 10.10.2008

Dostlarım,ben iki sene öncesine kadar Ap.yöneticisi idim.Konyada oldüğum bir sırada bir emrivaki ile usulsüz yollara yöneticiliğimi aldilar.Olağan tplantıya bir kaç ay vardı ve ben yönetim planı gereği giderlerden muaftım.Haksız olarak görevden alındığım için o döneme ait giderleri yasal hakkım olduğu için ödemedim.Beni icraya verdiler,itiraz ettim.İcrayı durdudum.İş mahkemeye aksetti.( kendim icra avukatıyım ) 10.10.08 saat 10 da duruşmam var.Dava çok zayıf gerekçelerle açıldı.USUL hataları en başta.Ve ben bu işin uzmanı olduğum için davayı kazanacağımdan hiçbir şüphe duymuyorum.Buğün itibariyle KDK ma kavuştum.İlk işim davama odaklanarak kartları çekmek oldu.Lam kartında SENİ KİMSE YARGILAYAMAZ. yazıyordu!

39

One thought on “Tanrı’nın Doğum Günü Kişisel Devrim Kartları Kullanıcı Yorumları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *