Şeyhtan’ın Son Günü Okuyanların Yorumu

Bu kitapla yaşamı bilgelikle kavrayacak, tekamül kulvarında koşar adım farkında olarak yaşayacaksınız. Yaşadığınız hayatın tadına varacak ve yaşamınızı cennete çevireceksiniz.

Konu: Şeytan Tarih: 20.12.2013
Tam bir beyin fırtınası ve ben bu kadar gerçekçi bir kitap okumadım bugüne kadar. Tek kelimeyle muhteşem özellikle şeytan kavramı…
Konu: Etkileyici Tarih: 19.11.2013
Yapılan araştırma,anlatım ve gerçekler hiç bu kadar etkileyici bir kitap okumamıştım olağan üstü tebrikler…
Konu: Sevmek Tarih: 31.08.2013
‘Kitabı sevmek’ ne demek ? bu çok hafif bir tarif olurdu.Bunu anlatmam çok zor, gerçekten duygularımı ifade edemem.Çünkü okuduğum binlerce kitabın bana hissettiremediği, tarifsiz duygular içindeyim.

Konu: Cevaplar Tarih: 05.08.2013

Selam, İslam hakkında bildiklerimizi güncelleyen açıklayıcı nitelikte bir kitap. Tüm insanların okuması gereken özel bir kitap. Sevgiyi hissedenler okumak için beklemesinler derim.

Konu: Beklenen Kitap Tarih: 02.08.2013

Tanrı’nın Doğum Günü, İndigo Çocuklar ve Levh-i Mahfuz’dan sonra heyecan dolu bekleyişimiz bitti. Herkese tavsiye ederim. Aydınlanma yolunda önemli bir bilgi kitabı. Burak Özdemir’in yüreğine sağlık.

Konu:Budur Tarih: 02.08.2013

İŞTE BUDUR. YORUMLAR INANILMAZ. OKUMAYAN KIMI GORSEM ELINE TUTUŞTURMAK HATTA BEN ANLATMAK ACIKLAMAK BEN OKUMAK ISTIYORUM ONUN ICIN.NASIL BIRSEY YAZDIN SEN…

1

2 thoughts on “Şeyhtan’ın Son Günü Okuyanların Yorumu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *