Peygamber Çocuklar Okuyanların Yorumu

Anlamadıklarım varsa hayatta, bu sorduğum içindi. Neden sorduğumu düşündüğümde ise var olanın bana yetmediğini anlamıştım. Yetmemesinin nedeni,sonsuzluğu hayal edebiliyor olmamdı. Sonsuzluk tek cevaptı çünkü bitmez sorularıma ve doymayan arzularıma. Ölüm ve doğum sadece bir devinim için olabilirdi bu sonsuzlukta. Öyleyse bu devinimdeki yerimi bulmalı, devinimin sebebini anlamalıydım. Neden sabit ve durgun değildi sonsuzluk? Neden durmazdı yaprak ağaçta sonsuza kadar? Yoksa canlı mıydı sonsuzluk aynı bizim gibi? Hareket eden tüm bu varlık durmayı başaramaz mıydı? Yoksa durmak yerine hareket, sadece bir seçim miydi? Bildiğimin dışında bir canlılığın varlığını hissetmek ve iyice anlamak zamanıydı artık. Çünkü okuduğum bir kitapla bulduğum cevaplar hızlanarak artmakta ve yeni sorular oluşmaktaydı zihnimde; hiç tatmadığım bir duyguyla birlikte. Okudukça küçülen bir ben ve aşkla büyüyen bu kalp neden? Buldum işte saklı gerçeği ve kalbim de bunu tasdikledi. Pekiyi gizlenen görünse bir gün, izleyen gördüğünü nasıl tanırdı? Bu ancak izleyenin neyi ve niçin izlediğini bilmesiyle mümkün olabilirdi. Bilmek ise arayanın aradığını bulduğundan emin olmasıydı. Emin oldum ben sormayı seven dostlarım. Siz de Levh-i Mahfuz (Tanrı´nın Doğum Günü ve Peygamber Çocuklar´ı) okumaktan geri kalmayın.

Konu: Nedenler azalınca Tarih: 24.07.2013

Konu: Hesap Tarih: 29.04.2010

Şimdi.. benim yeniden dinimi-İSLAMI tanımamdan, yıllarca okuyup bir şey anlamadığım ve yükseklere kaldırdığım GÜZEL KURANI yeniden elime alıp okumaya başlamamdan, bugüne kadar hiç merak etmediğim alışagelmiş geleneksel anlamlarıyla ve bize öğretildiği gibi alıp kabul ettiğim bir çok konuyu YENİDEN araştırıp anlamaya çalışmamdan kim suçlu..?

Sen değil buRAK… Sen sadece kanal oldun hakikata ama ağır bir sorumluluk seninki ve ben eminim ki bunların hepsi sana gösterildiği halde de kabul ettin.. Sorunun cevabı ise

TANRI olacaktı..

O amcalara söyleyelim seninle uğraşmasınlar buRAK, Tanrıyla uğraşsınlar da görelim..

Konu: Amca Tarih: 29.04.2010

OYUN BITTI AMCA!!!

Tanrinin Dogum Gunu, Levhi Mahfuz ruhu dunyayi sardi…

anlayin artik amcalar.

Konu: Tebrikler Tarih: 29.04.2010
Hayatınızda ve çevrenizde yaşayan herkesin okuması gereken bir kitap…

Konu: Çatı Tarih:  29.04.2010

Tanrının doğum günü kitbının devamı olan bir kitap yine okuyucusunun önceden basma kalıp öğrendiği bilgileri zorluyor ve zorladığı gib aklınızın çalışmasını çok yönlü düşünmesini sağlıyor. Ön yargıların dışında farklı çatılardan ve açılardan bilgi edinmek isteyenlere tavsiye ederim.

Konu: Etkileyici Tarih: 29.04.2010

Son derece etkileyici bir kitap, eşim elinden düşürmüyor ve hemen her sayfada bana da bir sürü şey anlatıp, sorular soruyor. Açıkcası hevesle bende okumak için sıramı bekliyorum. Kesinlikle düşünme-sorgulama -mantık süzgeçlerinizi fevkalade açıp sizi çok etkileyeceğine eminim. Mutlaka tavsiye ederim. Bu site aracılığı ile bir kaç arkadaşıma daha alıp hediye ettim, çünkü herkesin okumasını çok isterim. Teşekkürler sevgili buRAK özDEMİR
4

One thought on “Peygamber Çocuklar Okuyanların Yorumu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *